FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Settings
ro: Setări

en: N/A
ro: N/D

en: MB
ro: MO

en: Allowed file extensions
ro: Extensii de fișiere permise

en: Crop
ro: Tăiere

en: Submit button text
ro: Text pentru butonul de trimitere

en: Maximum file size
ro: Dimensiunea maximă a fișierului

en: Preview image style
ro: Previzualizare stil imagine

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)

en: Media type
ro: Tip media
