FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Description
be: Апісанне

en: Test
be: Тэст

en: Settings
be: Налады

en: N/A
be: Не даступна

en: Media
be: Мультымедыя

en: MB
be: МБ

en: Allowed file extensions
be: Дазволеныя пашырэнні файлаў

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Crop
be: Абрэзка

en: Preview image style
be: Перагледзець стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)
