FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Description
bg: Описание

en: Test
bg: Тест

en: Settings
bg: Настройки

en: Media
bg: Медия

en: Allowed extensions
bg: Позволени формати
