FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Number of columns
bo: བསྟར་བའི་གྲངས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Allowed file extensions
bo: སྤྱད་ཆོག་པའི་ཡིག་ཆའི་མཐུད་སྣེ

en: Columns
bo: སྡེ་བ།

en: Crop
bo: དྲས་གཅོད

en: Submit button text
bo: ཡར་སྤྲོད་མཐེབ་ཀྱི་ཡི་གེ

en: Preview image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ་ལ་སྔོན་ལྟ་བྱེད་པ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽
