FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Number of columns
cy: Nifer o golofnau

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Upload Image
cy: Llwytho delwedd i fyny

en: Submit button text
cy: Cyflwyno botwm testun
