FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Settings
et: Seaded

en: Number of columns
et: Tulpade arv

en: N/A
et: Puudub

en: Display options
et: Kuva valikud

en: Media
et: Meedia

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: Columns
et: Veerud

en: - Select -
et: - Vali -

en: Crop
et: Lõika

en: Submit button text
et: Saatmise nupu tekst

en: Maximum file size
et: Maksimaalne failisuurus

en: Preview image style
et: Eelvaatepildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Media type
et: Meedia tüüp
