FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Description
he: תיאור

en: Test
he: בדיקה

en: Settings
he: הגדרות

en: Number of columns
he: מספר עמודות

en: N/A
he: -ללא-

en: Display options
he: אפשרויות תצוגה

en: Media
he: מדיה

en: Allowed file extensions
he: סיומות קובץ מותרות

en: Columns
he: עמודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Crop
he: חיתוך

en: Submit button text
he: כיתוב על כפתור הביצוע (Submit button)

en: Processing...
he: בתהליך עיבוד...

en: Maximum file size
he: גודל קובץ מקסימלי

en: Preview image style
he: סגנון תצוגה מקדימה של תמונה
