FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Description
hu: Leírás

en: Test
hu: Teszt

en: Settings
hu: Beállítások

en: Number of columns
hu: Oszlopok száma

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Display options
hu: Megjelenítési beállítások

en: Media
hu: Média

en: Allowed file extensions
hu: Megengedett fájlkiterjesztések

en: No files were uploaded.
hu: Nem lett fájl feltölve.

en: Chunk size
hu: Darabolás mérete

en: Upload Image
hu: Kép feltöltése

en: Upload Images
hu: Képek feltöltése

en: Columns
hu: Oszlopok

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Crop
hu: Kivágás

en: Allowed extensions
hu: Engedélyezett kiterjesztések

en: Submit button text
hu: Beküldés gomb felirata

en: No file was uploaded.
hu: Nem történt fájlfeltöltés.

en: Processing...
hu: Feldolgozás…

en: Max width
hu: Megengedett szélesség

en: Maximum file size
hu: Legnagyobb fájlméret

en: Preview image style
hu: Előnézeti képstílus

en: Upload files
hu: Fájlok feltöltése

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Media type
hu: Médiatípus

en: Upload location
hu: Feltöltés helye

en: Maximum size of files
hu: Fájlok legnagyobb mérete

en: Invalid extension list format.
hu: Érvénytelen kiterjesztéslista formátum.

en: Automatically submit selection
hu: Kiválasztás automatikus beküldése

en: You must @create_media_type before using this widget.
hu: A felületi elem használata előtt végre kell hajtani: @create_media_type

en: create a media type
hu: egy médiatípus létrehozása

en: A maximum of @count files can be uploaded.
hu: Legfeljebb @count fájlt lehet feltölteni.

en: Add file | Add files
hu[0]: Fájl hozzáadása
hu[1]: Fájlok hozzáadása
