FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Description
is: Lýsing

en: Test
is: Prófa

en: Settings
is: Stillingar

en: Number of columns
is: Fjöldi dálka

en: N/A
is: Á ekki við

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: - Select -
is: - Velja -

en: Media type
is: Tegund margmiðlunarefnis
