FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Submit
jv: Kirim

en: Description
jv: Katrangan

en: Test
jv: Ujian

en: Settings
jv: Sétingan

en: Number of columns
jv: Cacahe kolom

en: Allowed file extensions
jv: Ekstensi file sing diidinaké

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Preview image style
jv: Tampilānā gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)
