FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Description
ka: აღწერა

en: Test
ka: ტესტი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Number of columns
ka: სვეტების რაოდენობა

en: Media
ka: მედია
