FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: MB
kn: ಎಂಬಿ

en: Columns
kn: ಕಾಲಂಗಳು

en: Processing...
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸಲಾಗುತ್ತಿದೆ...
