FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Description
ml: വിവരണം

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: MB
ml: എംബി
