FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Description
pl: Opis

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Number of columns
pl: Liczba kolumn

en: N/A
pl: niedostępne

en: Display options
pl: Opcje wyświetlania

en: Allowed file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia pliku

en: Chunk size
pl: Rozmiar kawałka

en: Upload Image
pl: Wyślij zdjęcie

en: Columns
pl: Kolumny

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Crop
pl: Przytnij

en: Allowed extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia

en: Submit button text
pl: Tekst na przycisku zatwierdzającym formularz

en: Processing...
pl: Przetwarzanie...

en: Max width
pl: Maks. szerokość

en: Maximum file size
pl: Maksymalny rozmiar pliku

en: Preview image style
pl: Styl podglądu obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Media type
pl: Typ mediów

en: A maximum of @count files can be uploaded.
pl: Maksymalna liczba plików, którą można wysłać: @count.
