FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Description
sk: Popis

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Number of columns
sk: Počet stĺpcov

en: Media
sk: Médiá

en: Allowed file extensions
sk: Povolené prípony súboru

en: No files were uploaded.
sk: Žiadne súbory nebudú nahraté.

en: Chunk size
sk: Ohraničenie

en: Upload Image
sk: Nahrať obrázok

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Crop
sk: Orezať

en: Submit button text
sk: Text na tlačítku pre odoslanie

en: Processing...
sk: Spracovávame...

en: Preview image style
sk: Náhľad štýlu obrázku

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)
