FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Description
sr: Опис

en: Settings
sr: Подешавања

en: MB
sr: МБ

en: Submit button text
sr: Назив дугмета "Пошаљи"
