FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Description
te: వివరణ

en: Test
te: పరీక్ష

en: Settings
te: అమరికలు

en: Number of columns
te: నిలువు వరుసల సంఖ్య

en: N/A
te: వర్తించదు

en: MB
te: మెబై

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
