FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Description
az: İzahat

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Number of columns
az: Sütunların sayı

en: N/A
az: Yox

en: Display options
az: Monitor parametrləri

en: Allowed file extensions
az: İcazə verilən fayl uzantıları

en: Columns
az: Sütunlar

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Crop
az: Məhsul

en: Submit button text
az: Düymə mətnini göndərin

en: Maximum file size
az: Maksimum fayl ölçüsü

en: Preview image style
az: Şəkil üslubuna ön baxış

en: None (original image)
az: Yoxdur (orijinal şəkil)

en: Create media
az: Media yaradın

en: Media type
az: Media növü

en: A maximum of @count files can be uploaded.
az: Maksimum @count faylları yüklənə bilər.
