FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Description
ca: Descripció

en: Test
ca: Prova

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Number of columns
ca: Nombre de columnes

en: Default settings
ca: Opcions predeterminades

en: N/A
ca: No aplica

en: Display options
ca: Opcions de visualització

en: Media
ca: Multimèdia

en: Allowed file extensions
ca: Extensions de fitxer permeses

en: No files were uploaded.
ca: No s'ha penjat cap fitxer

en: Upload Image
ca: Puja imatge

en: Columns
ca: Columnes

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Crop
ca: Tallar

en: Submit button text
ca: Text del botó d'enviament

en: No file was uploaded.
ca: No s'ha pujat cap fitxer.

en: Processing...
ca: Processant...

en: Maximum file size
ca: Mida màxima de fitxer

en: Preview image style
ca: Estil de la previsualització de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Create media
ca: Crea mèdia

en: Media type
ca: Tipus de mèdia

en: Add file | Add files
ca[0]: Afegeix un fitxer
ca[1]: Afegeix fitxers
