FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Description
cs: Popis

en: Settings
cs: Nastavení

en: Number of columns
cs: Počet sloupců

en: Default settings
cs: Výchozí nastavení

en: Display options
cs: Možnosti zobrazení

en: Media
cs: Média

en: Allowed file extensions
cs: Povolené přípony souboru

en: Columns
cs: Sloupce

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Crop
cs: Oříznout

en: Submit button text
cs: Text odesílacího tlačítka

en: Max width
cs: Maximální šířka

en: Maximum file size
cs: Maximální velikost souboru

en: Preview image style
cs: Náhled stylu obrázku

en: Upload files
cs: Nahrát soubory

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Add file | Add files
cs[0]: Přidat soubor
cs[1]: Přidat soubory
