FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha3) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Test
el: Δοκιμή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Number of columns
el: Αριθμός στηλών

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Display options
el: Επιλογές προβολής

en: Media
el: Μέσα

en: Allowed file extensions
el: Επιτρεπόμενες επεκτάσεις αρχείων

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Crop
el: Περικοπή

en: Submit button text
el: Κείμενο πλήκτρου υποβολής

en: Maximum file size
el: Μέγιστο μέγεθος αρχείου

en: Preview image style
el: Στυλ εικόνας στην προεπισκόπιση

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)
