FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Description
eu: Azalpena

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Number of columns
eu: Zutaberen zenbakia

en: Default settings
eu: Ezarpen lehenetsiak

en: Display options
eu: Bistaratu aukerak

en: Allowed file extensions
eu: Onartutako fitxategien luzapena

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Preview image style
eu: Aurreikusi irudi estiloa
