FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Test
fi: Testi

en: Settings
fi: Asetukset

en: Number of columns
fi: Sarakkeiden määrä

en: Default settings
fi: Oletusasetukset

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Display options
fi: Näyttöasetukset

en: MB
fi: MT

en: Allowed file extensions
fi: Sallitut tiedostopäätteet

en: Upload Image
fi: Siirrä kuva

en: Upload Images
fi: Lataa kuvia

en: Columns
fi: Palstat

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Crop
fi: Rajaa

en: Submit button text
fi: Lähetyspainikkeen teksti

en: Max width
fi: Enimmäisleveys

en: Maximum file size
fi: Suurin sallittu tiedostokoko

en: Preview image style
fi: Esikatsele kuvan tyyliä

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Create media
fi: Luo media

en: Media type
fi: Median tyyppi
