FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Media
hy: Մեդիա

en: MB
hy: ՄԲ

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)
