FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Description
ku: دەربارە

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: N/A
ku: نییە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: MB
ku: م.ب.

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Preview image style
ku: پێشبینیکردنی شێوازی وێنە
