FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Test
lt: Testas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Number of columns
lt: Stulpelių skaičius

en: Default settings
lt: Numatytosios nuostatos

en: N/A
lt: N/D

en: Display options
lt: Rodymo parinktys

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: No files were uploaded.
lt: Failai neįkelti.

en: Upload Image
lt: Įkelti vaizdą

en: Upload Images
lt: Įkelti paveikslėlius

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Crop
lt: Apkirpti

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas

en: Preview image style
lt: Peržiūrimo paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Media type
lt: Medijos tipas

en: Add file | Add files
lt[0]: Pridėti failą
lt[1]: Pridėti failus
lt[2]: Pridėti failų
