FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Description
lv: Apraksts

en: Test
lv: Tests

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Number of columns
lv: Kolonnu skaits

en: N/A
lv: N/P

en: Display options
lv: Attēlojuma iespējas

en: Media
lv: Multivide

en: Allowed file extensions
lv: Atļautie datņu paplašinājumi

en: Upload Images
lv: Ielādēt attēlus

en: Columns
lv: Kolonnas

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Crop
lv: Apgriezt

en: Submit button text
lv: Nosūtīšanas pogas teksts

en: Processing...
lv: Notiek apstrāde...

en: Maximum file size
lv: Maksimālais faila lielums

en: Preview image style
lv: Priekšskatīt attēla stilu

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: A maximum of @count files can be uploaded.
lv: Var augšupielādēt ne vairāk kā @count failus.

en: Add file | Add files
lv[0]: Pievienot failu
lv[1]: Pievienot failus
