FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Description
ne: विवरण

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Media
ne: मिडिया

en: MB
ne: एम बी

en: Upload Image
ne: तस्विर अपलोड गर्नुहोस्

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
