FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Description
sv: Beskrivning

en: Settings
sv: Inställningar

en: Number of columns
sv: Antal kolumner

en: Default settings
sv: Förvalda inställningar

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: Display options
sv: Alternativ för visning

en: Allowed file extensions
sv: Tillåtna filändelser

en: No files were uploaded.
sv: Inga filer laddades upp.

en: Columns
sv: Kolumner

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Crop
sv: Beskär

en: Submit button text
sv: Text på skicka-knapp

en: Processing...
sv: Bearbetar...

en: Max width
sv: Största bredd

en: Maximum file size
sv: Största filstorlek

en: Preview image style
sv: Förhandsgranska bildstil

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Create media
sv: Skapa media

en: Media type
sv: Mediatyp

en: Add file | Add files
sv[0]: Lägg till fil
sv[1]: Lägg till filer
