FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Test
ta: சோதனை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Number of columns
ta: பத்திகள் எண்ணிக்கை

en: N/A
ta: இல்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Allowed file extensions
ta: அனுமதிக்கப்பட்ட கோப்பு நீட்சி வகைகள்

en: Columns
ta: நெடுவரிசை

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Crop
ta: செதுக்கு
