FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha3) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: N/A
th: ไม่มี

en: Media
th: สื่อ

en: Allowed file extensions
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Maximum file size
th: ขนาดไฟล์สูงสุด
