FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha4) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Description
af: Beskrywing

en: Test
af: Toets

en: - None -
af: - Geen -

en: Settings
af: Verstellings
