FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Submit
ar: إرسال

en: Description
ar: الوصف

en: Test
ar: الاختبار

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Number of columns
ar: عدد الأعمدة

en: Default settings
ar: الإعدادات الافتراضيّة

en: N/A
ar: غير موجود

en: Display options
ar: خيارات العرض

en: Media
ar: وسائط

en: MB
ar: م.بايت

en: Allowed file extensions
ar: لواحق الملفات المسموح بها

en: Columns
ar: أعمدة

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Crop
ar: الاقتصاص

en: Submit button text
ar: نص زر الإرسال

en: Processing...
ar: جارٍ المعالجة

en: Maximum file size
ar: الحد الأقصى لحجم الملف

en: Preview image style
ar: معاينة نمط الصورة

en: Flood control
ar: التحكم في التدفق

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)
