FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Description
ast: Descripción

en: Test
ast: Preba

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Settings
ast: Preferencies

en: N/A
ast: N/D
