FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha4) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Description
bn: বিবরণ

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Settings
bn: সেটিংস

en: N/A
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Media
bn: মাধ্যম
