FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: MB
gu: મેગા બાઈટ

en: Columns
gu: સ્તંભો
