FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha4) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Test
kk: Тест

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Settings
kk: Теңшелімдер
