FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha4) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: N/A
km: គ្មាន

en: Media
km: មេឌៀ

en: MB
km: មេកាបៃ

en: Allowed file extensions
km: បាន​អនុញ្ញាត​កន្ទុយ​ឯកសារ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Crop
km: ច្រឹប

en: Preview image style
km: មើល​រចនាប័ទ្ម​រូបភាព​ជា​មុន

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)
