FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Test
mr: चाचणी

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Settings
mr: संरचना
