FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha4) - en to ms translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ms: Serah

en: Description
ms: Huraian

en: Test
ms: Ujian

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Number of columns
ms: Bilangan lajur

en: N/A
ms: Tidak berkenaan

en: seconds
ms: saat

en: Allowed file extensions
ms: Sambungan-sambungan fail dibenarkan

en: - Select -
ms: - Pilih -

en: Crop
ms: Pangkaskan

en: Preview image style
ms: Pratonton gaya imej

en: None (original image)
ms: Tiada (imej asal)
