FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha4) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: MB
my: မီဂါဘိုက်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
