FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Description
nn: Beskriving

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Display options
nn: Visningsalternativ

en: seconds
nn: sekundar
