FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Description
ps: سپړنه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Settings
ps: امستنې

en: Media
ps: رسنۍ

en: Columns
ps: ستنې

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Crop
ps: سكڼل
