FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Description
sl: Opis

en: Settings
sl: Nastavitve

en: N/A
sl: N/D

en: Allowed file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek

en: Upload Image
sl: Naloži sliko

en: Crop
sl: Izrez
