FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Description
ur: وضاحت

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Settings
ur: ترتیبات

en: MB
ur: میگا بائٹ
