FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Description
vi: Mô tả

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: - None -
vi: - Không -

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Number of columns
vi: Số cột

en: Display options
vi: Các tùy chọn trình bày

en: Media
vi: Phương tiện

en: seconds
vi: giây

en: Allowed file extensions
vi: Phần mở rộng tập tin được chấp nhận

en: No files were uploaded.
vi: Không có tập tin nào được tải lên.

en: Upload Image
vi: Tải ảnh lên

en: Columns
vi: Các cột

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Crop
vi: Xén

en: Preview image style
vi: Xem thử kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)
