FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Description
gl: Descrición

en: Test
gl: Proba

en: Settings
gl: Axustes

en: Number of columns
gl: Número de columnas

en: N/A
gl: N/D

en: Display options
gl: Opcións de visualización

en: Media
gl: Medios

en: Allowed file extensions
gl: Extensións de arquivo permitidas

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Crop
gl: Recortar

en: Submit button text
gl: Texto do botón de envío

en: Maximum file size
gl: Tamaño máximo do arquivo

en: Preview image style
gl: Vista previa do estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)
