FilePond js Drag & Drop Image Uploader (1.0.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ug: يوللاش

en: Description
ug: بايانى

en: Test
ug: سىناق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Media
ug: مېدىيا
