Files and Folders (1.0.0) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Groups
is: Hópar

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Public
is: Almenn

en: Download
is: Hala niður

en: File
is: Skrá

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: Size
is: Stærð

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Move
is: Flytja

en: File Size
is: Skráarstærð

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Users
is: Notendur

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
