Files and Folders (2.0.0) - en to bg translation catalogue (32 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Subscribe
bg: Абонирай се

en: Download
bg: Свали

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Audio
bg: Музика

en: Upload
bg: Трансфер

en: Options
bg: Параметри

en: Create
bg: Създаване

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Visibility
bg: Видимост

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Medium
bg: Среда

en: Users
bg: Потребители

en: Notifications
bg: Известия

en: Apply
bg: Търси

en: The size of the file in bytes.
bg: Размер на файла в байтове.
